I'll always protect you (6/?)

2. ledna 2014 v 21:39 | Hyunnie |  I'll always protect you
~~Zdravím my little sweet unicorns x33 *koukala na Frozen :DD a byla z toho totálně na prd owo moc hekzá pohádka <33 Disney opět nezklamal :DD* Řekla jsem si, že bych si mohla udělat pořádek v tom přidávání kapitol :D takže každou novou kapitolku budu odteď přidávat ~~KAŽDÝ PÁTEK~~ Vyjímky dneška :D Jinak jsem se konečně dala do pohybu s blogem! :D Takovými těmi šnečími krůčky, takže tu teď možná bude pár dní zmatek ... xDD *nemůže uvěřit, že jde v pondlěí zase do školy TTwTT* k dnešní kapitole.. :3 Hyunnie baví jí psát, takže se tu dočkáte ještě pár kapitol :3 co se týče mě, registruju změnu Daeho ._. ale láska mění všechny :3 a upřímě řečeno, když jejich sex bude pořád takhle dokonalý, mohl by klidně začít nosit růžovou sukýnku :'DD *musí Hyunnie koupit čokoládu x33*

Název: I'll always protect you (6/?) "Odejít je poslední možnost..."
Fandom: B.A.P/BTS/EXO
Couple: DaeUp
Varování: 18+ 3:DD


Měsíc na to, žil Daehyun v děsném stresu, nevěděl, co s Rapem udělat. Jongup už z toho byl značně na nervy, protože ho pořád kontroloval. Rap Monster a jeho banda se pořád nějakým způsobem snažili dostat k Uppiemu a Daemu a také k ostatním. Daehyun věděl, že má jen jednu možnost. K večeru si zavolal Uppieho dolů do obýváku.
" Hyung co potřebuješ"?
" Dneska pojedeme k mým rodičům domů".
" Proč? Já nechci Hyung".
" Proč ne? Musím s nimi o něčem mluvit. Jestli nechceš, nepředstavím tě jako svého přítele no". Převlíkli se a vyrazili.
" Daehyunnie chlapečku můj", začala svého syna objímat Daeho mamka.
" Rád tě vidím synu". Otec mu položil ruku na rameno.
" Daehyune a kdopak je tohle? Ten, o kterém mluvil Yongguk"? Otázala se matka s zvídavým pohledem na Uppieho.
" Yongguk? To už vykecal, co se stalo?! No fajn. Tohle je Moon Jongup. Můj přítel. A nechci nic slyšet jasný"?!
" Moc mě těší", Uppie celý červený a nejistý.
" Takže ty si ten, kdo mého syna odvedl ze samoty? Kdo mu ukázal co je láska"? Daeho mamka objala Uppieho.
" Děkuji, chlapče. Je jiný už na první pohled". Uppie s Daeho mámou si povídali, zatím co Dae a jeho otec odešli do pracovny.
" Co potřebuješ Daehyune"?
" Chtěl bych jenom říct, že odsud odjedu".
" Jak odsud? Jako ze Soulu"?
"Jo. Není to tu bezpečný. Jdou po nás. Vezmu Uppieho a odjedeme do našeho sídla v Busanu. Stejně to tam patří mě". " To sice patří, ale to ho tam nemůžeš jen odvézt a vrátit se"?
" Ne. Nenechám ho tam samotného".
" A co tvůj bratr? Prý ho zase chytili ti zmetci z BTS".
"Nemluv tak nahlas. Uppie neví, že mám ještě nějaké příbuzné. A jak na tom Baekhyun je"?
" Je tady v domě. Řekl jsem mu, že přijedeš, ale varuji tě. Není na tom dobře. Pobodali ho".
" Co mám dělat, tati? Jde po Yonggukovi a ostatních. Chce sejmout Uppieho a mého bráchu".
" Jak je vidět, tak dvojčata mají vážně lepší vztahy. Jinak by si neřekl i "mého bratra".
" Jsem tak rád, že o tom oni nevědí. Jinak by šli po něm".
" Jdi za ním Daehyune. A odvez ho sebou a tím tvým klukem". Dae prošel pokojem kde seděl Uppie a jeho máma a rovnou šel nahoru do poschodí, do pokoje svého bratra.
" Ehm, kam to šel"? Zeptal se Uppie a už už se chtěl za ním vydat.
" Za svým bratrem. Je zraněný. Napadl ho tvůj bratranec a ostatní".
" Bratr? Daeho sourozenci jsou mrtví ne"?
" Jeho sestra a starší bratr ano. Má ještě dvojče".
" Nikdy mi o něm neřekl".
" On o tom taky pěknou dobu nevěděl. Po tom, co zavinil smrt jeho sestry a zabil svého bratra jsme chtěli jeho třetího sourozence ochránit".
" Nevím jestli by mu ublížil. Dae - Hyung je hodný člověk".
" To ano. Své dvojče miluje.

~~~

" Dae, přišel si za mnou". BaekHyun se ze zářivým úsměvem pokusil posadit.
" A proč bych neměl chodit? Jsi můj malej bráška".
" Jsi starší jenom o pět minut"!
" I to se počítá. Jak je ti"?
" Už je to lepší".
" Hele odjíždím s Uppiem do Busanu. Tady to už není bezpečný. Ty jedeš s námi".
" Proč? Nebudu vás tam rušit. Busan je romantický místo".
" Nevím, jestli na sex s ním bude čas. A nebudu se s tebou hádat. Jedeš taky. Kolem půlnoci se tu stavím". Dae pohladil svého bratra po vlasech a opustil pokoj.
" Jsme domluveni. Mějte se. Uppie jdeme". Dae se rozloučil s rodiči a nasedli do auta. Uvnitř bylo ticho. Jongup se zlobil, že mu jeho Hyung neřekl o svém dvojčeti. Doma to ticho už Dae nemohl vydržet.
" Tak co se děje"? začal dae konverzaci se značnou otráveností v hlase.
" Proč si mi lhal? Proč si mi neřekl, že máš dvojče a že to je Baekhyun - Hyung"?
" Nepřišlo mi to během těch dnů, co jsem s tebou důležité. Celou dobu co tě znám, mám práci s tvým bezpečím".
" A proč si mi ještě neřekl, že mě chceš odvézt do Busanu"?!
" Mělo to být překvapení. Je tam nádherně a moje sídlo se ti bude líbit. Mám tam koně a auta a bazén a další věci".
" A myslel si na to, že se mi třeba nechce"?
" Ne, protože i kdybych tě měl dotáhnout za hlavu, tak do toho Busanu pojedeš"!
" Nemůžeš mi říkat, co mám dělat! Co moje máma? Je sice hezký, že ochráníš bráchu a mě, ale co ona"?
" Mě jiný lidi nezajímají chápeš to? Yongguk se postará o ostatní společně s EXO a já se postarám o tebe a bráchu. Moje rodiče to taky zvládnou".
" Ale co když zabijí mojí mámu"!
" Nechám jí tu hlídat. Nic se jí nestane"!
" Já nevím Hyung. Nechci jí tu nechat. Vezmi bratra a odjeď. Já tu zůstanu". Daehyun už nevěděl co mu má říct.
" Chtěj tě zabít chápeš to?! A to já nedovolím. To je pro tebe tak těžký do hajzlu pochopit, že tě chci chránit? To že tě miluju?! Musím dokonce po příjezdu do Busanu zničit moje autíčko, aby nás nevystopovali"!
" Miluješ svoje auto".
" Víc miluju tebe. Tak mě nech prosím. Nech mě tě chránit. Tenkrát si mě prosil, ať tě nechám naučit mě milovat. Tak teď nech ty mě chránit tě". Dae už stál těsně u mladšího. Hladil ho po tvářích. Uppie si skousl ret, aby mu to v hlavě více šrotovalo.
" Kdy mám balit"? Prohlásil s úsměvem na konec.
" Zařídil jsem to, když jsme odjeli byla tu naše služebná".
" A co Yongguk - Hyung pochopí to"?
" Už to ví. Tak a teď mám chuť si tě vzít Uppie". Pohladil mladšího po rtech a přivinul si ho blíž.
" Hyung měl by ses rozloučit se svým autem".
" To mám taky v plánu", chytil mladšího za ruku a táhl ho do garáže. Tam opřel Uppieho o kapotu auta přisál se na jeho rty.
" Chceš mě na kapotě tvýho auta? Začínáš být víc a víc úchylnej. Já nejsem holka, kterou tady můžeš vohnout".
" Ne to nejsi. Jsi něco lepšího. Možná si tě na tý kapotě i vezmu, ale nejdřív si vezmeš ty mě, uvnitř auta".
" Já tebe"!?
" Mmm". Uppie měl strach, ale ta myšlenka, že by byl Hyung pod ním ho lákala. Daehyun už seděl na zadním sedadle auta. Mladší k němu přišel a donutil staršího, aby se posunul co nejdál do auta. Potom si nad něj lehnul a líbal ty jeho nádherné rty. Laskal jeho hebkou kůži na krku. Dae si sám sundal triko a pak z něho dostal i Uppieho.
" Nech mě to všechno vést prosím". Uppie se začal věnovat bradavkám staršího. Jak moc se mu líbilo tělo staršího. Bylo to poprvé co ho takhle měl. Pomalu mu sundával kalhoty. No vzal je rovnou i s trenkama. Svlékl i sebe a položil své tělo těsně na tělo svého Hyunga. Svým klínem se otíral o klín staršího a přitom mu jazýčkem laskal bradavku. Tohle mu měl dovolit už dávno.
" Jsi tak šikovný mazlíček Uppie". Uppie se svými rty přesunul níž, už k značně vzrušenému penisu staršího. Pohltil ho do úst a párkrát pohnul hlavou. Mladšímu se tak moc líbilo slyšet Hyunga tak nestydatě vzdychat. Byl možná slyšet až ven. "Už to skonči!!" Ta slova se mladšímu zabodla do uší. Nevěděl co teď dělat. Tohle je Daeho role. On připravuje jeho na sex. On to řídí.
" Neboj se". Ušklíbl se starší. Vzal Uppieho ruku a vsunul si tři jeho prsty do úst. Pořádně je naslinil a potom je z úst vytáhne. Uppie jen němě zírá. Pak konečně přesune svou ruku k zadečku staršího. Jedním prstem jemně obkrouží jeho vstup a potom zatlačí a jeden prst se ztrácí v Daeho těle. Ten se slastně prohne a zavře oči. Hned na poprvé se Uppiemu povede dotknout se toho správného uzlíčku nervů. Za chvilku ve starším zmizeli i další dva prsty. Oba už byli značně vzrušení. Ta touha po těle toho druhého byla poznat snad až do druhýho domku. Náhle z jeho těla prsty vytáhl a nasměroval svou chloubu ke vstupu staršího. Pomalu do něho proniknul. Dae zalapal po dechu a praštil rukou zaťatou v pěst do sedačky. Už je to tak dlouho kdy si ho někdo takhle naposledy bral. Naposledy to byli HimChan - Hyung a Yongguk - Hyung když se jednou opili, ale to už je déle a tajné. Uppie si ho bral s láskou. Něžně ho přitom líbal na krku. Sice to není divoké jako když je nahoře Hyung, ale takhle to on chce. Něžně přirážet do člověka, kterého miluje. S kterým chce strávit zbytek života. Dotýkal se jeho těla, koukal do toho nádherného obličeje. Uppie už věděl, že dlouho nevydrží, proto se chopil penisu staršího a v rytmu svých přírazů ho zpracovával. Po chvilce se oba udělali. Starší si Uppieho přitáhl k sobě a vášnivě propletl svůj jazyk s jeho.
" Jsi nejlepší na světě víš to"?
" Hyung já měl strašný strach".
" Byl si úžasný." Dae vystrkal Uppieho z auta a přidržel ho u zavřených dvířek auta.
" Teď je moje kolo". Ukázal mladšímu všechny své bílé zuby v úchylném úsměvu.
" Hyung já jsem unavený".
" Smůla". Odtáhnul ho ke kapotě auta a položil ho na ní.
" Přece jenom dojde na tvou kapotu"? Řekl mladší otráveně.
" Shh mrně". Políbil mladšího a horlivě do něho pronikl hned dvěma prsty najednou. Uppiemu už to ani nepřišlo bolestivé po těch mnoha milováních s ním. Dae ho chvilku připravoval a pak do něho pronikl sám. Uppie miloval ten sex s Daehyunem. Byl něžný, ale zároveň zběsilý a tak intenzivní. Dae objímal boky mladšího a přirážel do něho jak jen mohl.
" Anh… Dae… Chci tě víc".
" Aby si takové prosby nelitoval", špitl, načež z mladšího úplně vystoupil a hned do něho prudce přirazil zpět. Takhle to udělal ještě několikrát než se hluboko Uppieho s plnou platností udělal. Když z mladšího vystoupil vzal jeho penis do svých úst a pomalu, mučivě ho kouřil. Po pár pohnutí hlavou se staršímu naplnila ústa bílou tekutinou.
" Já myslím, že s tím autem jsme se rozloučili parádně".
" pro mou druhou lásku to nejlepší". Nahoře v koupelně si dali společnou sprchu. Uppieho pak uložil do postele a zavolal, že odjezd do Busanu se odkládá na další den. Musel si přiznat, že i on byl unavený. Nahnul se nad mladšího, aby ho mohl políbit. A usnul.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ZeGi ZeGi | 2. ledna 2014 v 23:01 | Reagovat

To bylo úžasné. Jong Up  mě teda pěkně překvapil :3 :D

2 baby Zelo baby Zelo | Web | 3. ledna 2014 v 0:13 | Reagovat

mě taky :DD nezdá se hošan 3:DD

3 Kesie-chan Kesie-chan | 3. ledna 2014 v 1:49 | Reagovat

Myslím, že auto mělo nezapomenutelný zážitek xDD bylo to zajímavý :D

4 Suzume Mizuki Suzume Mizuki | Web | 3. ledna 2014 v 16:38 | Reagovat

To auto muselo mít teda pěknou podívanou.. x33 xD Někdy si přeju být jeho autem x33 muhuhu xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama