I wanna love

4. ledna 2014 v 15:48 | baby Zelo |  Kpop oneshot
Zdravím lidi :33 jak jsem ais před dvěma dny slíbila, mám pro vás další one shot :33 je na Teen Top ^^ vím, že u vás převládá B.A.P *co se týče ankety* ale rozhodla jsem se to přeskočit :DD *dočkáte se :33* a to proto, že na Teen Top nacházím dost málo ffek ._. a když už, tak to není můj otp :DD takže jsem se rozhodla jednu napsat ^^ Snad se vám bude líbit :3 jinak co se týče toho B.A.P, udělala jsem vám novou anketu, který pairing by jste chtěli, takže na ní nezapomeňte, ať vím :33 Jen se hluboce omlouvám milovníkům DaeJae ^^" vytvořila jsem si na ten couple celkem averzi ._. ani envím proč, ale vůbec mi na ně nejde psát T_T :D tak aby jste se nedivili, že to nebude v nabítce ^^" *PPS: omlouvám se za skloňování xDD Jsem na to úplný antitalnet, zvlášť co se týče jejich jmen.* ~~Hope u enjoy it (∩˃o˂∩)♡


Název: I wanna love
Fandom: Teen Top
Couple: C.A.P/ L.Joe*(Min Soo/Joe)
Varování: 18+"Chunji! Kde se flákáš? Za deset minut máme být na rampách." CAP nervózně přešlapoval před barákem svého kamaráda, když Chunji konečně vyšel.
"Sorry brácho." Usmál se na něj blonďatý klučina a hodil na zem svůj skateboard.
"Neomlouvej se a radši přidej, nebo nám zase zavřou před nosem." Oba dva přidali na rychlosti.
"Dnes s námi nejde tvoje milovaná?" Podpíchl Minnie, a vyskočil s prknem na chodník.
"Nemohla… Copak, velký kluk už nechce být sám?" Zasmál se jeho blonďatý přítel, na jeho účet.
"Vážně ti závidím… moc někoho milovat, odevzdat se mu…"
"Přestaň, ty Casanovo. Na co holku, když máš skate."
"Prkno je moje vášeň, ale klidně bych se ho pro ni vzdal!" Minniemu zářila očka, jako malému dítěti, Chunji ho musel zatáhnout k sobě, aby samým rozrušením nevrazil do hydrantu. Naštěstí už byli na místě, které bylo kupodivu stále otevřené.
"Hele, někdo tam je." Zmínil černovlásek a zvědavě sledoval skákající postavy na rampách. Vešli dovnitř a Minnie zapomněl dýchat, všiml si červenovlasé postavy, která dělala jeden přemet za druhým, a přesto vyzařovala něco kouzelného. Když se ona osoba dotkla země, Chunji musel do svého společníka dloubnout loktem, aby ho vrátil zpět do reality.
"Nikdy jsem ho tu neviděl…" Pronesl Cap a nespouštěl z červené hlavy pohled.
"Prý někdo nový. Říkají mu L.Joe." Chunji černovlasého zájem nesdílel. Mezitím si jich Joe všiml a přišel až k nim.
"Omlouváme se, že to tu blokujeme, pokud vám nevadí společnost, můžete se přidat k nám." Joe se na ně vlídně usmál a natáhl k Minniemu ruku. Ten se nezmohl na slovo, jeho pohled se zasekl na úsměvu protější osoby. Byl jím jako očarovaný. Slovo převzal Chunji,
"Heh, dík. Já jsem Chunji a tenhle neschopnej je Cap." Vmísil se mezi ně a hrábnul po Joeově ruce. Zbytek dne, pak strávili s nimi. Jezdili, smáli se, zdálo se, že si našli novou partu. K večeru se rozhodli jít domů. Joe za nimi přiběhl těsně před branami do parku a chytl Minnieho za rameno.
"Doufám, že zítra přijdete zase." Usmál se a odběhl spět k své partě.
"Jsou celkem super, co?" Položil Chunji otázku, mířenou na černovlasého, ten byl ale ztracen někde ve své mysli.
"Líbí se mi…" Řekl sotva slyšitelně po chvíli.
"Jo, je fajn." Přitakal mu blonďák.
"Ne, Chunji… Myslím, že jsem se do něj zamiloval." Svůj zrak zvedl k obloze, ve snaze vyčíst tam snad nějakou radu.
"Cože? Jak jako zamiloval?" Chunji svého přítele nebral vážně.
"No normálně…"
"Ještě dnes, si mi tu básnil o nějaké neznámé slečně, která na tebe někde čeká a teď mi tu tvrdíš že ses zabouchl do kluka? Nebuď směšný… Viděl si ho jednou v životě." Cap věděl, že má pravdu, ale bylo to, jako by se jeho smysly zbláznily. Musí si to ověřit. Druhý den, se sešli zase jako obvykle, stejný směr. Joeova banda už tam čekala. Jakmile červenovlasý uviděl ty dva přicházet, rozeběhl se k nim a skočil Minniemu na záda.
"Jsem rád, že jste přišli, chystáme se jít najíst." Joe se na jeho zádech posunul výš a černovlasý na sucho polkl, jak se rozkrok kluka na jeho hřbetě, otřel o jeho páteř. Buďto byl Joe moc přátelský, nebo ho celý den záměrně provokoval, nikdy ho muži nepřitahovali, ale u tohohle kluka stačí jeden dotek a může se zbláznit.
"Lidi, už půjdu… jsem celkem unavený." Cap si nesměle podrbal hlavu a vzal si svoje věci.
"Min Soo! Půjdu s tebou, za chvíli mi jede bus." Křikl na něj Joe. Tohle Minnie zrovna nechtěl, potřeboval si pročistit hlavu.
"Můžeš mi říkat přezdívkou." Prohodil černovlasý, aby zabil to ticho, které panovalo po cestě,
"Jo, já vím… jen mi to nepřijde moc osobní." Minnie se na něj udiveně podíval, došlo mu, že teď o něm může zjistit něco víc.
"Chtěl jsem ti to říct už dřív, ale máš talent." Začal debatu.
"Díky, u nás doma, jsem jezdil od mala, můj táta hodně pil, takže jsem vždy vzal prkno a jezdil hodiny po městě. Stalo se to mojí-"
"Vášní…" Cap dokončil jeho větu, se zamyšleným úsměvem.
"Přesně." Joe mu úsměv opětoval.
"Co by si říkal večerní projížďce?" Mladšímu zajiskřily oči a očekával stejnou reakci od tmavovláska a také, že se jí dočkal. Celou hodinu, projížděli městem, než se Cap zastavil,
"Ujel ti autobus." Úplně ztratil pojem o čase.
"Máš pravdu, asi bych měl jít, hrozně jsem si to užil, Minnie." Staršího opět okouzlil jeho úsměv, měl tak velkou chuť ho políbit… Co by na to řekl? Už natahoval ruku, aby si ho mohl přitáhnout, když těsně u nich zastavil autobus s hlasitým zapískáním.
"Tak zase zítra, Minnie." Ani se nenadál a mladší už stál v útrobách toho velkého dopravního prostředku, kde ho od něj dělilo plastové sklo, propásl šanci. Nehnal se domů, naopak, znova svůj zájem věnoval obloze nad ním, velký kulatý měsíc osvětloval celé město. Tehdy mu to došlo, v moment, kdy jeho oči odráželi svit měsíce. Miluje ho… Nikdy neodsuzoval homosexuály, zastával ten názor, že milovat může každý… nikdo neví, kdo rozžehne ten plamen. Jestli to bude žena, muž či jiné stvoření. Ale přesto, láska na první pohled, už ho tolikrát zklamala. I tak, se s tím klukem cítí jinak, někdo kdo mu rozumí, sdílí s ním stejné zájmy a názory. Prostě to riskne… vyzná se mu.
Druhý den už to nebylo to samé, jako dny před tím. Všichni se chystali jít do klubu, aby oslavili Changjovo narozeniny. To se Capovi moc nehodilo, nikdy si nevybírejte klub jako místo, kde se hodláte někomu vyznat. Jeho zásada, ale co mohl dělat. Joe se zaklínil na jeho ruce a táhl ho do víru maloměsta.
"Šťastné narozeniny!" Všichni řvali a popíjeli. Minnie úplně zapomněl na to, proč dnes za nimi šel a napomohla mu v tom kamarádka whisky a druhá kámoška vodka.
"Minnie… Není mi dobře." Joe se k němu doplazil a hlavu složil na barový pult.
"Neměl si tolik pít… pojď na záchod, opláchneš se vodou." Cap mu pomohl vstát a dotáhl ho na pánské záchody, kde mu strčil hlavu pod kohoutek a pustil ledovou vodu. Joe si promnul obličej a několik červených pramínků, mu spadlo do čela. Černovlasý si všiml, jak začíná mokré tričko rýsovat jeho hruď a odvrátil pohled.
"Copak, Minnie… Hnusí se ti pohled na mě?" Joe se na staršího přitiskl a přisál se mu ke krku.
"Celou dobu ze mě nespouštíš oči a teď je odvracíš?" Mladší začal zdobit jeho krk červenými flíčky.
"Joe co to děláš?"
"Není tohle to, po čem toužíš?"
"Ne úplně…" Cap ze sebe mladšího sundal a vydal se ke dveřím. Mladší ho však objal ze zadu a stiskl jeho rozkrok.
"Minnie~~" Starší skousl na prázdno. Tak moc ho chtěl.
"jsme oba opilý Joe, nech toho, než uděláš něco, čeho by si potom litoval!" Červenovlasý se zasmál, obešel ho a začal ho líbat, starší už dál nevzdoroval. Zatáhl ho do kabinky, kterou následně zamkl a přirazil mladšího na dveře. Začal líbat jeho krk, rukou mu zajel pod tričko a hladil jeho bříško. Ještě poslední výkřik jeho zdravé mysli, než ho utopil ve vášnivých polibcích a vroucích dotecích. Mysl mu zamořil chtíč a alkohol, nebo ruka mladšího na jeho rozkroku. Přidušeně vzdychl, když si uvědomil, že tu nemusí být sami. Začal se věnovat Joeovo bradavkám, ale neopouštěl jeho rty. Rukama je několikrát promnul a začal se sunout níž, několikrát pohladil mladšího vzrušenou chloubu přes kalhoty, než spadli i s trenkami ke kotníkům. Mladšího ještě pár krát kousl do krku a do lícní kosti, pak si klekl a penis červenovlasého, se ztratil v jeho puse. Joe otevřel pusu v němém výkřiku a zaklonil hlavu. Cap začal pohybovat hlavou, laskal ho jazykem, když mu do vlasů zajela ruka a začala si určovat vlastní tempo, odtáhnul se. Mladší zakňučel, to už ho ale černovlasý předkláněl k záchodové míse, o kterou se Joe rukama opřel. Cap přejel rukou od zátylku, po jeho krásný zadeček, ve kterém se teď ztratil první prst. Do druhého prstu, to mladší snášel dobře, ale u třetího se roztřásl a sykl bolestí, starší nervózně hledal onen bod, než našel správný úhel, pod kterým mladší vykřikl a pohnul se zadečkem, proti jeho prstům. Konečně… Starší na jeho vstup nasměroval svou chloubu a pronikl dovnitř, mezitím jeho záda zasypával jemnými polibky. Joe se musel kousnout do své ruky, aby vydržel tu vlnu rozkoše a nezačal tu hekat na celé kolo. Starší z něj po chvíli vystoupil, po čemž se mu dostalo, ještě hlasitější nesouhlas. Sedl si na zavřenou mísu, mladšího nadzvedl a pak spustil na svou vztyčenou chloubu, z obou hrdel se vydral sten. Znova spojily své rty ve vášnivém polibku, mezitím se Cap chopil penisu mladšího a začal pumpovat v rytmu přírazů, než se oba udělali.
"Joe…" Vydechl starší, po právě prožitém orgasmu. Oblékli se a vyšli ven, kde naštěstí nikdo nebyl. Opláchli se a šli k baru, kde opět, nikdo nebyl. Barman jim řekl, že jejich přátelé odešli před chvílí a má jim zavolat jestli je L.Joe v pořádku.
"Minnie, takhle domů nemůžu."
"Budeš u mě." Starší si vzal mladšího na záda, který ho ještě chvíli kousal do krku, než spokojeně usnul. Doma ho Cap uložil do postele a sedl si vedle něho, byl tak rozkošný.
"Co jsem to udělal…" Řekl si pro sebe. Věděl, že ho mladší nemiluje, vše co se tam odehrálo, byl jen vliv alkoholu a chtíče. Co bude dělat, jestli si to bude pamatovat? Už s ním nemusí promluvit. Černovlásek ještě chvíli sledoval jeho spící tvář, pak se sklonil k jeho tváři a políbil ho na rty.
"Děkuju za úžasný den, i kdyby měl být náš poslední." A usnul vedle něho. Následující ráno uslyšel křik, rozlepil oči a všiml si, jak Joe sedí vytřeštěně na posteli a ztěžka dýchá.
"Joe? Je ti něco?"
"Měl jsem hrozný sen Minnie, opil jsem se a pak jsem tě znásilnil… Počkej, co vůbec dělám u tebe?" Cap nevěděl co na to říct, přeci jen si to pamatuje, i když trochu jinak.
"Joe, ono to bylo trochu…" Mladší se na něj vyděšeně podíval.
"Minnie, co bylo trochu?! Co se včera stalo?! Pamatuji si, jak jsme slavili a pili a pak... jsem se brobudil." Cap jen sklopil hlavu.
"Slavili sme v baru, a ty ses dost opil, bylo ti špatně, tak jsem tě odnesl na záchod, aby sis opláchl obličej a ty…"
"Pane bože." Joe se chytl za hlavu a vstal.
"Joe mrzí mě to! Byli jsme oba opilý a ty sis nedal říct!"
"Tak si mě tam prostě někde ohnul?! Nemohl si mi vrazit pěstí?!" Cap k němu přešel a snažil se ho ukonejšit, ale Joe mu vrazil pěstí.
"Takhle nějak, alespoň bych se probral." Podíval se staršímu znechuceně do očí, musel odejít, nebo by se mu co chvíli oči zaplavily slzami. Nevadilo mu, že venku prší, vzal prkno a věděl přesně, kam půjde, na rampy. Jako vždy, když se potřeboval vybít. Ani nevěděl, proč se zachoval takhle. Ví, že to zavinil on, chtěl ho… Došel až k bráně, prohrábl si vlasy, aby mu nepadali do očí a vylezl na vrchol rampy, položil prkno na hranu a sešlápnul konec a vahou svého těla, se převážil dopředu. Dva krát se dotkl protějšího vrcholu, než mu kolečka uklouzla na kluzkém povrhu a on spadl dolů, nemohl vstát, jeho nohu zachvátila palčivá bolest, při sebemenším pochybu. Jen tam tak ležel a nechával své slzy ztrácet v padajících kapkách deště. Udělal chybu. Po chvíli si všiml postavy běžící k němu, byl to Ricky, kluk z jeho party.
"Kámo co se stalo?! Žiješ?"
"Jsem v pohodě, myslím, že mám zlomenou nohu."
"Jsi blbej, proč si šel jezdit v dešti a ještě na tu vyšší rampu?! Víš, že je nová a má hladší povrh." Ricky mu zavolal záchranku, která ho odvezla do nemocnice, pak svolal zbytek party. Doneslo se to i Capovi, zvedl telefon s nadějí, že by to mohl být Joe, ale to, co uslyšel z druhého konce, mu akorát zstavilo srdce.
"Joe je v nemocnici, měl nehodu, přijeď." A pak už šlo slyšet jen pípání, které se zabodávalo hluboko do jeho hlavy. Je v nemocnici? Kvůli mě… hodil mobil na zem a rozeběhl se k nemocnici, v hlavě neutuchající vyčítavé myšlenky. Konečně byl na místě, hlavou se mihla otázka, měl by mu vůbec chodit na oči? Zaváhání netrvalo dlouho, vešel a vyhledal jeho pokoj. Ostatní mu řekli, že spí.
"J-je to vážné?" Vysoukal ze sebe, bledý jako stěna.
"Changjo ti nic neřekl? Má jen zlomenou nohu, nic to není, jen nevím, jak na tom potom bude se skatem." Capovi přišlo, jako by mu právě teď spadla kamenná lavina ze srdce a to vyskočilo až do krku. Tolik se bál, že to bude nějak vážné, nadechl se a pomalinku nakoukl dovnitř pokoje. Byl zase tak sladký. Přešel k posteli a zaváhal chytit ho za ruku. Neudělal to. Bál se ho co jen dotknout. Sedl si na židli vedle postele.
"Omlouvám se… Vím, že to byla moje chyba, kdybych se ovládl, možná by se to nestalo, ale pravdou je, že od první chvíle, jsem se do tebe zamiloval, alespoň myslím, že je to láska, chtěl jsem se ti vyznat, ale pak se stalo to, co se stalo… a mě mysl zatemnil chtíč." Staršímu z tváře na zem skáplo pár slz, které ihned z tváře setřel. Hodlal mu to říct, vše a odejít.
"Tehdy, když jsme spolu byli venku, tam jsem si to uvědomil, rozumím si s tebou více než s kýmkoliv jiným, proto, pokud by si mi dokázal odpustit, za nějaký čas… nechci tě ztratit jako přítele. A i když je to jednostranná láska, chci, abys věděl, že jsem ti nikdy nechtěl ublížit… Miluju tě Joe." Cap se naposledy podíval na jeho tvář, zvedl se ze židle a vykročil, dokud ho nezarazila ruka na jeho zápěstí, prudce se otočil a spatřil Joeovo uslzené oči, které se na něj dívaly.

"A co když je ta láska opětovaná?"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ryuu L Ryuu L | Web | 5. ledna 2014 v 12:24 | Reagovat

ugh O_O som čakala kedyže bude tá pasáž, ktorú by deti pod 18 nemali vidieť XDDD a potom to prišlo :DDD gaaah! :D ďakujem, za ďalší supe oneshot ^^)b
a s tým skloňovaním si nič nerob... ja mám problém skloňovať niektoré japonské mená alebo výrazy v slovenčine :'DDD

2 Kesie-chan Kesie-chan | 6. ledna 2014 v 6:10 | Reagovat

Kyaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Kawaii!! :3 No zezačátku jsem si sice myslela, že jako ohnout ho na záchodkách není to správný vyznání lásky, ale jak je vidět, všechno má své pro a proti..... Vrrrrrrum! Super! Hlavně ten konec!!  xDD

3 baby Zelo baby Zelo | Web | 6. ledna 2014 v 16:04 | Reagovat

:DD jsem rada ze se líbí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama