I'll always protect you (12/12)

25. února 2014 v 20:13 | Hyunnie |  I'll always protect you
zdravím honeys TwT já vím že není pátek ._. mianhaee TTwTT *dobrovolně se naklání na šetrnou ránu basebolovou pálkou :DD* poslední dobou toho mám zase moc =__= a to jsem si myslela že tohle období už zkončilo... T_T :DD ale už mám dočtenou prnví knížku z povinné četby.. E.M.Remarque "Jiskra života" což jsem si hrozně užila x33 no.. už mi jich zbývá jen 4 :DD každopádně příští týden máme jarňáky so! Konečně byhc mohla dopsat pokračování "Toužíš po mě?" a taky nějak začít ten B.A.P cyklus.. ^^" :DD ikdyž vůbec nemám nápady =__= a taky bych tu mohla zveřejnit něco jiného... :DD Jinak neívm jeslti jste už o tom slyšeli owo že B.A.P budou v Německu x33 kéž bych to věděla dřív, než jsem vše utratila za jejich album! xDDD shet.. no.. asi si říkáte co to co to o.o pravdou je, že Hyunnie napsala ještě jednu kapitolu x3 která měla být překvapením! =3= *dokud to nevyzradila :DD* soo tadaaaah! owo doufám že máte radost x33 jinak, tohle je konečná kapitola ^^ úplně.. žádné překvapení už vás nečeká :DD *nebo možná?* Takže si jio užijte! x3 *Přání i od Hyunnie~~*

Název: I'll always protect you (12/12) :"Trocha klidu by se hodilo. Ty a já navždy."
Fandom: B.A.P/BTS/EXO
Couple: Dae/Uppie/Kookie *aano 3:DD*
Varování: 18+ *čekali jste na to? xDD*


Člověk by řekl, že po těch všech věcech s BTS bude všechno konečně v pořádku. Jenomže mě život prostě nesnáší. Pamatujete si toho kluka, kterého jsem vzal s námi? Naprosto se nesnáší s Jongupem. A důvod? Naprosto jednoduchý. Já. Je do mě zamilovaný a to Jongup prostě nestráví. Jejich hádky už mi lezu krkem.
Začalo to velmi panrým dnem, kdy Dae odpočíval u bazénu a zapomněl si přinést pití. Jongup a JungKook se mohli přetrhnout, který z nich mu to přinese první.
" Přestaňte už! Vážně mi lezete na nervy! Ještě chvilku a zavřu vás oba dva do stodoly"! Vybouchl nejstarší a okřikl dva kluky co se perou o skleničku.
" Dae to já jsem tvůj přítel! Tak ať toho nechá on"!
" Hyung chci se o tebe jenom postarat. Jako poděkování za to, že si mě vzal sebou".
" Což byla ta největší blbost jeho života". utrousil Uppie jedovatou poznámku an účet černovláska.
" Uppie ty seš tak zlý. Podívej se na něho. Copak bych ho mohl zabít"?
" Úplně jednoduše".
" Když jsem na něho mířil zbraní vzpomněl jsem si na tebe. Jak jsem tě tenkrát nemohl zabít".
" To bylo něco jiného"!
" Jo a v čem"!?
" Prostě bylo a konec"! Upp nafoukl tvářičky, když mu jeho přítel nechtěl dát za pravdu.
" Jste horší, jak ženský fakt! Jdu někam jinam a ať vás ani nenapadne jít za mnou"!
" Podívej se, ty žárlivá hysterko"! Hořce se zasmál Kookie a utekl, aby ho Up nemohl nakopnout.
Takhle to trvalo asi další týden. Jeden pěkný večer seděl Dae se svým bratrem na terase.
" Kde máš kluky"?
" Ještě ty začínej. Jongup spí a ten JungKook asi taky. Kde je Chanyeol"?
" Channie spí. Nebylo mu dobře".
"Byl to vyčerpávající měsíc. Ty všechny věci co se staly. S Bangem a BTS. A teď tihle dva. Chci už klid. To toho chci tolik"?
" Možná chceš až moc. Hele jdu si lehnout bráško a ty bys měl udělat to samé". Rozloučili se a každý šel do svého pokoje. Bohužel v Daeho pokoji nebyl klid. JungKook a Jongup tam něco řešili. Daehyun jen protočil oči v sloup a lehnul si do postele.
" Co je to tentokrát"? Zívl si a hlavu si podepřel v lokti.
" JungKook říká, že je možnost, že ty bys s ním spal"! Skoro vkřikl Uppie rudý vzteky.
" Hele hochu. Mám tě rád, ale můj kluk je Jongup a spím jenom s ním".
" To už si zkoušel trojku, že víš, že o ní nestojíš"?
" He?! Neřekl jsem, že trojku nechci"!
" Ale já jí nechci Hyung. Nebudu nahý před ním"!
" Kecáš! Jen bys viděl jak si to já a Hyung rozdáváme a přidal by ses"! Daehyun byl najednou ztracen v této myšlence, mezitím, co se ty dva zase hádali. Po prvé za dlouhou dobu je Daehyun naprosto ignoroval. Ta představa se mu moooc líbila. Zasloužil by si nějakou odměnu po tom všem. A tihle dva se můžou přetrhnout, aby udělali vše pro jeho pohodlí. Toho by se dalo využít.
" Tak fajn kluci! Mám to"!
" Co? Daehyune ani na to nemysli"!
" Pozdě! Uppie pojď ke mně". I když se Jongupovi ta myšlenka nelíbila, poslechl. Přitulil se k němu a začal ho líbat na rty. Jongup měl v plánu ukázat JungKookovi kdo je tady ten nejlepší. Dae nechal Uppieho ať si dělá co chce. Přece jenom tohle je zkouška. Jongup se vrhl na jednu jeho bradavku, ale když se chtěl věnovat druhé už k ní byl přisátý JungKook. Dae se svíjel slastí z rozdílných rytmů jazýčků mladších. Takhle opečovávali celé tělo staršího, než byl úplně nahý.
" Nebudu tu jediný nahý, že ne"? Pokynul mladším. Kluci se na sebe koukli a začali se svlékat. Dae k sobě přitiskl svého Jongupa a s dravostí šelmy ho líbal na jeho opuchlé rty. Na jeho citlivý krk. JungKook nezůstal pozadu. Hladil Uppieho po zádech. Po jeho zadečku. Kousal ho.
"Daehyunnie vážně to chceš"? Skoro špitl Uppie Daemu do ouška, přeic jen, byl tu nahý před skoro cizím člověkem.
" Daehyunnie moc chce tohle všechno". Daehyun přestal jasně myslet ve chvilce, kdy Uppieho ústa pohltila celou jeho chloubu. V této činnosti se oba mladší střídali. Pak společně olizovali staršího. Byli jako dvě koťátka, která našla jídlo politou smetánkou.
" Bože můj! Uppie, Kookie! Rychle se dohodněte u kterého z vás to skončí". JungKook se odtáhnul a nechal Jongupa vzít si Daeho celého. Přece jen je pravda, že Dae je Uppieho. Když se ústa Jongupa naplnili Daem a to, že pořádnou dávkou, přitáhl si Uppie JungKooka k sobě a políbil ho. Do jeho pusinky mu tak vplula trocha Daeho spermatu.
" Podělil ses. Hodný kluk", usmál se starší a strhnul Jongupa do svého náručí. JungKook pochopil, že tady pro něho místo nebude. Oblékl se a po chvilce rozhovoru s nimi odešel. Když po pár hodinách sexu s Jongupem Dae padl už po několikáté po boku mladšího, cítil se konečně v klidu.
"Už budeš hodný že ano? Už se s ním nehádej".
" Hyung? Kdyby neodešel, spal by si i s ním"?
" Myslím, že už jsem to řekl ne? Spát chci jen s tebou, protože miluji jenom tebe".

*Dae* Tak tohle byl můj příběh. Doufám, že jsem vás moc nenudil. Nikdy jsem v životě nepoznal nikoho, koho bych miloval víc než Jongupa. Bohužel se svou profesí, dáli se to tak nazývat, jsem neskončil. I v Busanu musí vládnout pořádek. Ano já a Uppie do dnes žijeme v Busanu. Je to už pět let zpátky, ale já pořád mám náš příběh před očima. Kdo by si kdy řekl, že zatracený člověk jako já, mohl dostat tak krásný dárek od života. Jongup mi tu hodně pomáhá. Naučil jsem ho všechny triky jak s pěstmi, tak se zbraněmi. Je tu tolik šťastný. Do Soulu nejezdíme, pokud to není nezbytně nutné. Ani jeden z nás na to město nemáme dobré vzpomínky. Naposledy jsme tam byli na pohřbu Jongupovo matky, která zemřela při autonehodě. A jak to je s ostatními? No shrňme si to:
Baekhyun a Chanyeol se vzali a na mém pozemku si postavili své vlastní sídlo, kde žijí. Exo se rozdělilo na dvě části. Channie a ani Bacon už k nim nepatří. Moje sestřenka Mia se svou dcerou Leilou a manželem se odstěhovali do Japonska. Vlastně od onoho incidentu s mojí výměnou jsem jí neviděl. YoungJae s HimChanem žijí v Soulu. Jae a ani HimChan už nežijí životem mafie. Jsou to úspěšní podnikatelé, kteří mi sem tam s něčím pomůžou. Mimochodem ani Jae a ani Him nezůstali u lásky ke klukům. Jae má vážně úžasnou ženu, která vážně úžasně vaří. Má také tři rozkošné děti. Dva kluky a holčičku. Holčička se jmenuje Hyuna prý po mém koncovém jméně. Chudák holka. HimChan se setkal se svou dávnou láskou, kterou si vzal. Mají dvojčátka holčičky. Ani tehdy ale Him nedokáže přiznat, že jsou hezčí než on. Málem bych zapomněl na své rodiče, kteří taktéž žijí stále v Soulu a mají se dobře. A taky nesmím zapomenout na prcka JungKooka. Víte k sexu ve třech mezi námi nikdy nedošlo, ale nikdy neříkej nikdy, že? Kookie stále žije se mnou a Uppiem v Busanu v našem sídle. Stal se něčím jako je Martinez a Frederico. Můj správce zbraní a aut. A jako poslední je tu Bang a můj milovaný Zelo. Já a Bang jsme spolu od onoho incidentu nepromluvili. Nemyslím si, že se já a on můžeme opět normálně bavit a spolupracovat. Nejdeme po sobě, ale ani si nepomáháme, ale v hloubi duše věřím, že kdyby byl průser, přišel by. On a Zelo stále žijí v Soulu. Bang stále pokračuje v tom co dělal. Zelo se na rozdíl od toho začal věnovat sportu a také víc se soustředí na školu. Je s Bangem šťastný a to mi stačí. Vím, že s ním je v bezpečí.
Nikdy, opravdu nikdy nebudu litovat dne, kdy jsme Jongupa poznal. On mi změnil život. I když si to on neuvědomuje, zachránil on mě, ne já jeho. Vím, že žádné nebezpečí mu teď nehrozí, ale nikdy nebudu mít klid. Ten strach, že ho ztratím je se mnou pořád. Proto pokaždé když vedle mě usíná, opakuji mu ta slova:
"Vždy tě budu chránit…"
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ryuu L Ryuu L | Web | 1. března 2014 v 12:52 | Reagovat

ja som to vedela ja som to vedela :D *skáče nadšením* čítala som si totiž tie komentáre predtým >3 ale počkať.. nebola tam spomenutá náhodou aj 13 časť? OAO :DDD

2 baby Zelo baby Zelo | Web | 1. března 2014 v 18:38 | Reagovat

[1]: :DDD a já se hrozně těšila jaké to bude překvapení T^T byla, ale ta 13tá je zakomponovaná do téhle ^^ byla kraťounká a nechtěla jsem, aby to vypadalo že to jen protahuji, abych nemusela nic psát :DD

3 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 1. března 2014 v 19:19 | Reagovat

Kookie !!! Trojka s Kookiem ?! O.O ... FAJN ! ... JA SA UŽ NEHRÁM LEBO VY MA CHCETE ZABIŤ ! ... keby došlo k niečomu viac, prídem vás strašiť ako duch. OBE !

To už je vážne koniec TT_TT (vy ma vážne nenávidíte)

4 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 2. března 2014 v 15:46 | Reagovat

oooooooooooooo tak nadcho ma to a teraz taký šok vážne koniec nie už sme tú švetci asi plakali nad touto povietkou vážne nie

5 Ryuu L ^^ Ryuu L ^^ | Web | 6. března 2014 v 15:50 | Reagovat

[2]: ah so :3 ale dúfam, že z tvojej tvorby ešte niečo uvidím +__+ *dirty mind*

6 baby Zelo baby Zelo | Web | 6. března 2014 v 23:28 | Reagovat

[5]: ještě pár dní vydrž! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama