Toužíš po mě? (2/?)

7. března 2014 v 1:23 | baby Zelo |  Toužíš po mě?
HeHeHeeeyy ^^ jak jste se měli? ^^ Celkem mě štve fakt.. že na tom blogu mám zatím jen ffky.. ^^" xDDD a i ty tu jsou jendou za čas.. a to jsem měla takové velké plány co tu vše bude owo a teď jsem ráda že mám čas alespoň na něco a ffky píšu po půl noci ˇ^ˇ jaký to rušný život! :DDD budu se snažit sem přidat i něco jiného :3 *jum jum!* well a cože sjem to sem přidala o.o trošku sjem zauvažovala... a mylsím že z téhle povídky ještě vyždímu pár kapitol :DD snad se vám budou líbit, protože vážně mám špatné zkušenosti s tím, když z oneshotu dělám více-dílnou záležitost TwT takže bych prosila váš názor, jestli to má cenu se s tím psát owo :DD ale to pořád není TEN cyklus který mám v plánu .3. ale jakoby mě opsutila fantazie.. *ty zpropadené cykly mě nesnášejí! :DD* možná že něco sesmolím s Hyunnie... x3 přeci jen.. více úchylů, více úchylných povídek! 3:DD jo.. >.> co se týče k té změněné úvodní fotce... hahahaa... :DD já vím že to je na úrovní tak.. páťáka... ale víc ze sebe asi nevyždímu xDD babrám se s tím dvě hodiny.. a vznikne z toho tohle.. =__= srsly.. to je jako
*Mé kruté já* "tohle si vážně dělala dvě hodiny..? =___="
*já* "jo owo*
*Mé kruté já* "Euch...."
*já* TwT
Well.. užijte si povídku! ^^

Název: Toužíš po mě? (2/?)
Fandom: B.A.P
Couple: BangLo
Varování: 18+
Věnování: Věnuji to Čiči x3 *výmněna za pokračování ICL honeeey :DD luv u!* dále Kesie-chaan! ^^ protože jsem díky ní začala uvažovat o pokračování :D *sna djsem tvá očekávání nezklamala TwT* aa Ryuu a její *dirty mind* :DD x3 a samozřejmě všem, kteří se na to těšili owo


"Co budeš dělat? Půjde po tobě."
"Vím… musím ho oddělat dřív a tuhle barabiznu srovnej se zemí."
"Jsi si tím jistý? Klidně by si mohl nastoupit na jeho místo."
"Nechci být tím, kým byl on. Rozuměl si Hime?" Černovlasý muž vytáhl z kufru auta dva kanistry benzínu.
"Yongguku… víš co bude jeho první cíl."
"Jo…" Víc se neotočil, šel stále rovně pevným krokem. Slyšel proud benzinu, ani jeden pohled, nic ho k té budově nepoutalo. Jen bolestivé střípky minulosti, které brzy uhoří ve zdech toho domu, alespoň doufá.
~~
"Nenechávej mě tu!"
"Jsi mi k ničemu! Tady z tebe udělají muže."
"Otče."
"Ty nejsi můj syn, řekni mi tak, až se ti budu moct podívat do očí, jako sobě rovnému."
~~
"Yongguku." Masitá ruka přejela po chlapcově tváři.
"Jednou z tebe bude jeden z ochranky, budeš nejlepší ze všech." Zavalitý muž si hubeného chlapce přitáhl blíž.
~~
Yongguk si odplivl, dosud na své dětství nevzpomínal, učili ho neupínat se na něco tak podřadného jako jsou vzpomínky nebo emoce, byl to prostě jeho život, práce. Jako malý byl jako ti, které sbíral, dokud nezesílil. Stal se jeho pravou rukou. Jeho otce zabily nějaký krysy, ani se nedivil, ale takhle ztratil vše, co dávalo jeho životu smysl, chtěl ho najít a zabít ho sám, aby konečně uznal, že není slaboch. Došel před malý barák, ze kterého vanula vůně pizzy. Nepatrně se usmál, když si všiml jediného okna, ze kterého se dralo ven světlo.
"Omoo ta škola mě zničí." Zaklel nahlas blonďáček a prohrábl si kučeravé vlásky. Z umírání ho vyrušil smích, JunHong si přál, aby se právě teď pletl ve své domněnce.
"Ty jsi mi ale pilný student." Odvětil hlas za ním. Nemýlil se. Pomalu se otočil na židli a spatřil Yongguka, sedícího na okenní římse. Bylo to zvláštní, obvykle když někdo uvidí člověka, který jim způsobí to, co on jemu začnou panikařit, utíkat, nebo možná se ho i pokusí zabít, ale on byl zcela klidný, nechtělo se mu utíkat, jen měl nemalou chuť, hodit po něm stolní lampu a shodit ho na zem.
"Co tu chceš." Obořil se nakonec na tmavovlasého muže, který právě zavíral okno.
"Myslel jsem, že ti budu chybět, tak jsem se stavil." Muž si to mířil přímo k němu.
"Tak to tě zklamu." Junnie pomalu sešitem překryl papírek ležící na stole, aniž by uhnul pohledem.
"Ale kotě." Yongguk si chlapce přisunul těsně k obličeji a pohladil ho rukou po krku.
"Vím víc, než si myslíš." Blonďáčkem prolítla myšlenka, že ho snad viděl tu noc, co se vrátil domů, proto taky překryl ten vzkaz, bůh ví, co by potom dělal. Byl to jen stav úzkosti, určitě. Stejně ale ten papír ještě nevyhodil. Jen odvrátil hlavu, aby si Yongguk nevšiml, že nad něčím přemýšlí. Starší nasál chlapcovu vůni, jak mu chyběla, ještě teď, když byl čistý a neměl na sobě žádné rány, i když to mu taky dávalo určité kouzlo.
"Musím se učit."
"Viděl jsem, jak se učíš." Zasmál se a přisunul se ještě blíž. Mladší se vyprostil ze židle a zarazil se až o kostru postele.
"Slíbil si, že budu mít pokoj."
"Odkdy lidé jako já plní sliby? Ale proto jsem taky tady, vypadá to, že teď po tobě půjde dost lidí."
"Cože?! Proč po mě, co s tím mám společného?!"
"Asi si myslí, že se skrze tebe dostanou ke mně."
"Ty si ho nezabil, když si odešel?!"
"Měl jsem to v plánu, ale když jsem se vrátil, byl pryč."
"Takže… ty jsi tu, abys mě varoval."
"Z části…" S těmi slovy chlapce hodil na zem.
"Postel je na tebe moc fajnová." Usmál se na něj a zaklínil ho pod svým tělem, i když ani nemusel. Mladšímu se začali klepat ruce, rozum a chtíč zase sváděli ten známý boj, chtěl ho odstrčit, ale jakoby s každým dalším pohybem, mu chtíč otupoval zdravou mysl, uslyšel pár výkřiků do tmy své sebeúcty, vždyť se od něj nechává píchat kdykoliv si přijde, jako děvka. Starší mu foukl na krk a Junnie cítil, jak se všechny chloupky na těle vztyčili do pozoru. Yongguk ho silně kousl do dolního rtu, věděl že snažit se ho políbit by nemělo smysl, tak mu alespoň ztrestá jeho růžovoučký rtík, ze kterého se nechtěně vydral trhaný sten, když mu chladná ruka zajela pod tričko.
"Můžeš si protestovat jak chceš, ale tohle-" Druhou rukou mu rozepnul knoflík od kalhot a dal tak volnou cestu Junnieho erekci.
"-neoklameš." V ten moment byl blonďáček rudý až na patách, věděl že má pravdu. Yongguk se začal věnovat jeho bradavkám, mezitím co třel jeho naběhlou chloubu, blonďáček nepravidelně vydechoval horký vzduch, když cítil Bangův jazyk, jak se prohání po jeho břiše potom, co mu zanechal na krku krvavé kousance. Starší měl co dělat aby si ho nevzal okamžitě, ale teď si to chce užít, předtím musel spěchat, ale teď si bude hrát. Zaslouží si to. Cítil jak se pod ním mladší propíná, stáhl mu spodní prádlo a pohltil jeho úd do úst, v tu chvíli se chlapec pod ním asi zlomil vejpůl, jak se vzepjal. Nedokázal vnímat nic jiného, než ten vlhký prostor, který ho obklopil.
"Ale, tady se to snad někomu líbí, přečetl jsem si tvou odpověď prcku."
"N-nevím o čem mluvíš."
"Jistě jistě." Usmál se nad chlapcovou rudou tváří a políbil ho na podbřišek. Poté znova pohltit chlapcův penis, tentokrát po kořen, ale neuráčil se přidávat na rychlosti, není to jeho styl, to on by mě opečovávat jeho, smrádě jedno.
"Máš štěstí, už mě to nudí." Přitáhl si chlapce blíž a na posledy se přisál k jeho krčku. Potom si rozepnul kalhoty a připravil si mladšího, aby si ho mohl posadit na svou vztyčenou chloubu.
"Dnes na tebe chci vidět," dodal, když se setkal se zmateným pohledem před ním. Načež už mladší seděl v jeho klíně, bez jakékoliv přípravy. Blonďáček nepatrně sykl a hlava mu klesla na Bangovo rameno v záchvěvu těch neodolatelných pocitů.
"Budeš dnes sténat moje jméno?"
"Drž hubu." Junnie zatnul zuby, aby ovládl všechen ten adrenalin a touhu, která se drala na povrch a procházela mu snad všemi orgány, tím jak ho Bang nadzvedával a pak spouštěl, čímž jeho penis neustále narážel na to choulostivé místečko uvnitř. Jeho ruce křečovitě drásali jeho záda, momentálně všechny jeho výčitky pominuly, Yongguk mu něžně opečovával krk, cítil ho, jeho jazyk, jeho mokré vlasy, které ho šimraly na krku, cítil ho v celém svém těle, kdyby nebyl mimo, pravděpodobně by mu z toho bylo špatně. Věděl, že se blíží konec, tím jak Yonggukova ruka pumpovala ve stejné rychlosti přirážení, to bylo vcelku rychlé. Dal Bangovu ruku pryč a převzal nad svou erekcí kontrolu, načež jí záměrně nastavil proti tmavovlasému, kterému se po hrudi a obličeji rozstříkla bílá tekutina, Junnie si zakryl ústa, aby nevyprskl smíchy a když se Bang udělal hluboko dovnitř něj, vyklouzl mu z náruče a snažil se odplazit daleko od něj.
"Donutím tě to celý slízat, ty zmetku!"
"Alespoň tě to naučí, že si mě nemůžeš brát, kdy se ti zachce!"
"Ale já už si tě vzal, pokud ti to nedošlo." Ušklíbl se starší, když si setřel sperma z obličeje a udělal pár kroků k chlapci, který se automaticky natlačil na zeď.
" Už můžeš být v klidu, musím jít." V ten moment se v Junniem něco pohnulo.
"Co když mě někdo přijde zabít…?"
"Neboj se, nějak to zařídím. Jen pokud možno, nevycházej z domu."
"Um."
Bang si otevřel okno a zastavil se na parapetu.
"Sex s tebou byl skvělý, kotě." A zmizel.
Junnie zůstal sedět v rohu.
"K-konečně je pryč!" Zařval na hlas, kdežto jeho srdce řvalo něco jiného.
~~
"Yongguku, našli jsme ho." Černé auto přibrzdilo vedle Banga a z místa řidiče vykoukl černovlasý muž.
"Začínali jsme se bát, kde jsi, celý dvě hodiny jsme tě hledali."
"Jo, promiň Hime, byl jsem mimo město." Usmál se sám pro sebe.
"Nasedni." Auto se zastavilo před starou budovou.
"Není to nic moc, ale nikdo nás tu nebude otravovat." Dům stál na konci města, normální člověk by tu asi těžko něco pohledával.
"Takže? Kde je ta svině?"
"Yongguku, dovol mi se tě na něco zeptat, celý život si pod ním pracoval, co že ho teď tak nenávidíš? Špinavou práci si dělal taky."
"Bere si co se mu zachce, nevinné životy, nevadí mu ani zabít někoho, kdo pro něj tak tvrdě pracoval."
"To s Jaem je už dávno, ale v čem si ty jiný? Bereš si co se ti zachce, jsi arogantní násilník, co nemá trochu citu, byl jsi jeho pravá ruka, jako stroj na zabíjení, víš kolik nevinných lidských duší si zmařil, když si mu je předhodil?" Yongguk neodpověděl hned, svíral v ruce lahev s pivem, kterou dlouhodobým drcením své ruky rozdrtil, a ta se rozpadla na několik zelených střepů. Him jakoby si toho ani nevšiml a pokračoval,
"ale něco se změnilo, co?"
"Proč tě to tak zajímá, Hime?! Je ti do toho hovno."
"Nojo, je to tvoje věc, jen mě to zajímalo." Bang se nechápavě zadíval na svého společníka, tolik povyku, aby to nechal tak jednoduše plavat, typický pitomec.
"Myslíme si, že je v sousedním městě, ve starém přístavu, má ještě dost lidí…" Bang se zvedl a mířil k východu, víc nepotřebuje.
"Bangu, možná bys měl vědět… Tvůj otec je na živu."
"…Co jsi to řekl?" Yongguk zůstal stát zády k němu.
Him rozklikl fotku, která se díky promítači zjevila na protější bílé zdi,
"tuhle fotku pořídli chlapi dnes poblíž toho přístavu."
Yongguk se zadíval na zeď, sevřel se mu žaludek, byl na ní muž středního věku, s plnovousem, jeho otec. Yongguk odvrátil pohled a sevřel ruku v pěst.
"Opovaž se jednat na vlastní pěst! Spíš si hlídej toho kluka, bude to pro ně ta nejjednodušší cesta." Bang bez jakéhokoli dalšího slova odešel, krev se mu vařila v žilách, měl pocit, že mu bouchne hlava, tolik pocitů najednou, pro někoho, kdo je celý život držel na uzdě to je opravdu k nevydržení. Došel do uličky, kde banda kluků držela v šachu nějakou dívku, kterou se snažili svléct. Tohle přesně potřeboval.
"Hej, vy bastardi, co kdyby se si místo toho, koupili nějakou levnou šlapku?" Opřel se o zeď, aby nabral dostatek vzduchu a ze široka se na ně usmál.
"A ty seš kdo?" Ten nejvyšší vystoupil vpřed a opřel si železnou basebalovou pálku o rameno.
"Počítám že ten, který ti natrhne prdel." Kluk ve předu se rozeběhl proti němu, rozmáchl se pálkou a udeřil Yongguka do obličeje, mezitím co si Bang získal pozornost všech, mohla dívka utéct.
Věděl že má za kalhotami zbraň, ale momentálně se potřeboval vybít. Srazil kluka s pálkou na zem a uštědřil mu několik ran do obličeje, pak se na něj nahrnula jeho banda. Po necelé hodině bylo po všem, čtyři leželi na zemi v kalužích krve a další dva utíkali někam na druhou stranu, Yongguk sípavě rozdýchával předešlou akci a pustil na zem zakrvácenou pálku, která se rozřinčela po celé uličce. Zapotácel se, poté co jeho mozek zaznamenal bolest z jeho zřízené hlavy.
"Ti sráči…"
"V čem si jiný než on?"
"Co se změnilo?"
"Tvůj otec…"
"Tvůj otec je na živu."
"Už držte huby!!" Yongguk se chytil za hlavu, nejraději by si vystřelil mozek z hlavy.
~~
"Tvůj otec byl dobrý člověk, jaká škoda že zemřel. No, vypadá to, že teď se mnou zůstaneš na pořád, Yongguku."
"Ano strýčku…"
~~
"Měl si být mrtvý… tak co tu děláš." Ani si neuvědomil, že došel do centra. Nemá kam jít… možná, možná by mohl jít za ním...
Před jeho barákem se zastavil.
"Co se změnilo?!"
"To díky němu… Díky němu mi došlo, co dělám."
Nějakým zázrakem se vyškrábal po živém plotě k němu do okna. Blonďáček rozsvítil lampu,
"Bangu! Vypadni, nemůžeš si sem lézt kdy se ti zachce!" Tmavovlásek zavrávoral na místě a sesunul se na podlahu.
"Yongguku!"
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ryuu L Ryuu L | Web | 7. března 2014 v 19:14 | Reagovat

náhodou tvoje ffky mám rada n-n)/ teraz som sa síce k tejto nedostala, pretože som tak unavená že ledva vidím TT_TT :DDD ale sú super určite :) ale bude fajn ak si premyslíš čo sem chceš dať a možno to o niečo zasa oživí blog n_n)/

2 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 9. března 2014 v 13:17 | Reagovat

"*výmněna za pokračování ICL honeeey :DD luv u!*" - týmto ma psychicky týraš ! Ideš na mňa takticky čo ?! AJ JA ŤA MILUJEM ! *3* ... A NENÁVIDÍM ŤA ABY SI VEDELA TT3TT *schizofrenik*
Ako mne sa PÁČI ten ich prístup. NIESU TAKÝ ŇUŇÍ ALE PROSTE "KOTĚ!" ZABIJEŠ MA ! PREČO MA TAK NENÁVIDÍŠ A SPÔSOBUJEŠ ZÁSTAVU MÔJMU SRDCU ?! ausfdusfguwefvuiefejf
TEN KONIEC !!! SI ZO MŇA ROBÍŠ PRDEL ?!
GIMEEEEEEH NEXT CHAPTER !!!
MILUJEM ŤA, ICH, VŠETKÝCH ... a hlavne seba :"DD

3 lulu lulu | 23. srpna 2014 v 15:22 | Reagovat

Bude pokračování?? ^^

4 Zei Zei | 15. listopadu 2014 v 17:31 | Reagovat

Vím, trochu brzo na komentář...ale mianhae, tuhle povídku jsem začala číst až dneska, tak prosím o pochopení :P :D

Celý je to úplně...woah *-* Hrozně moc aaah ^^ :D A já ti důvěřuju v tom, že tahle "vícedílná záležitost" nedopadne tak hrozně, jak si asi myslíš ;) :DD A i kdyby, tak je mi to jedno, hlavně aby nějaké pokračování bylo ^^ :D Tím ti chci taky říct, že jestli pokračování, nebo nějaké ukončení nesesmolíš, najdu si tě a osobně tě k tomu budu muset dokopat... :P 3:D A to po mě nechtěj, protože jako tvá nová čtenářka bych to dělala nerada :'( :3 :DD Takže tímto končí můj komentík a doufám, že je natolik dlouhý, aby tě přesvědčil :P :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama